Sexsi shqip com

Aktorja e njohur Olta Gixhari, ka publikuar një fotografi ka ka dalë së bashku me motrën e saj.

Ajo quhet Gerta dhe jo vetëm që ështe bionde si Olta por ajo edhe ngjanë shumë me aktoren “Me motrën time bukuroshe Gerta Gixhari”, shkruan Olta në përshkrimin e fotografisë.

Jam një vajzë 23 vjeçe me flok kaçurrela të zeza jam elegante, zeshkane dhe goxha joshëse.

Një dit vendosëm të shkonim në det për të bërë banjo dhe kur shkuam atje rastësisht takuam një kolege pune e të fejuarit e cila kishte ardhur me të vëllain për të bërë banjo, sapo e pashë ndjeva një tërheqje seksuale te pa imagjinueshme ishte djalë shumë seksi.

Pasi bëmë pak muhabet mua nuk po me duroheshe që të ngeleshim vetëm, po e shikoja ne sy dhe e pash qe edhe atij i pëlqeja se i ngelen sytë te gjoksi im.

Nuk kaloi as gjysëm ore nga momenti qe ishim takuar dhe nuk po me durohej dot,doja ta puthja ta kafshoja dhe te beja seks pa mbarim me te por s’po gjeja momentin për t’ia thënë.

Mirpo për fat të mirë atij i mbaruan cigaret dhe tha se do të shkonte për të blerë paket në një dyqan atje afër, dhe unë i thash të fejuarit se do shkoja për të blerë një top për të luajtur, dhe shkova me nxitim në anën tjetër të rrugës ku ishin dhe disa vagona treni te braktisura nga ku nuk dukeshe vendi ku ishte i fejuara me atë gocën. Kur po kthehej ai djali i bëra shenjë me dorë që të vinte tek vagonat, u futa brenda dhe po prisja, zemra sa nuk po me dilte vendit kur ai hyri nuk i thamë asgjë njeri tjetrit por u përqafuam dhe filluam të putheshim si të çmendur ai me futi doren poshtë brekçeve dhe po më fërkonte o zot çfarë kënaqësie thashë se po humbisja ndjenjat dhe ashtu e eksituar siç ishim filluam të bëjmë seks si dy të çmendur.

Ekzistojnë shumë pozicione seksuale, për të gjitha shijet. BRICJAPI Mashkulli bricjap – Nuk të pëlqen të eksperimentosh pozicione të reja dhe mëkat që keni pak fantazi.

Horoskopi na ndihmon të zbulojmë se cili pozicion është më i përshtatshëm për çdo shenjë zodiakale. Në seks preferon pozicionet klasike si ai i misionarit: pozicioni me ju sipër dhe femra poshtë. Femra bricjap – Shpesh akuzohesh se je një femër e ftohtë, por në seks ke një pasion të madh. Pozicioni juaj ideal është ai i gërshërëve të mbyllura: mashkulli sipër dhe ti poshtë që shtrëngon këmbët për të rritur kënaqësinë.

Yjet i kënaqin të gjithë pa dallim, duke propozuar pozicione të ndryshme për burrat dhe gratë, që i përkasin së njëjtës shenjë: le të frymëzohemi! UJORI Mashkulli ujor – Ju nuk jeni një mashkull shumë sentimental dhe nuk e ndjen nevojën për ta parë damën tënde në sy.

DASHI Mashkulli dash – Një njeri i zjarrtë dhe pasionant, dhe kur bëhesh gati për seks, nuk mendon shumë për pozicionin. Pozicioni ideal mund të jetë ai aeroplan: me gruan e gjunjëzuar me kokën dhe krahët hapur dhe ti nga mbrapa. Femra ujor – Juve në seks ju pëlqen të eksperimentoni pozicione të reja dhe vende të reja.

Ndoshta as vet nuk e dini, por një nga pozicionet tuaja të preferuara është pozicioni i antilopës, partnerja në gjunjë dhe ti i kapur pas saj. Pozicioni ideal, sidomos për në zyrë është Dirty Dancing: duke qëndruar në këmbë me mashkullin me shpatulla për muri dhe ju e përkulur para tij, e ai që u ngre njërën këmbë.

Femra dash – Jeni një grua që adhuroni të komandoni, madje edhe në seks jeni ju që merrni rolin kryesor. PESHQIT Meshkujt peshq – Je një mashkull i dashur dhe në seks të pëlqen që edhe femra të jetë aktive.

Pozicioni juaj i preferuar nuk mund të jetë tjetër veçse ai i amazonës, me partnerin poshtë teje dhe plotësisht i palëvizshëm. DEMI Mashkulli dem – Juve në seks ju pëlqen thjeshtësia dhe pasioni më mishtor. Pozicioni juaj i preferuar është ai i fletës: përkrah njëri-tjetrit, dama duke pëshpëritur fjalë provokuese e shtrënguar rreth teje dhe me njërën këmbë të ngritur.

Tags: , ,